KOVOZOO láká na další interaktivní projekt. Tentokrát jde o spojení umění a zábavy. Devět výtvarníků navrhlo minigolfové jamky, které jsou nejen originální, ale především plně hratelné, a dohromady tvoří unikátní minigolfové hřiště, které pobaví všechny generace. Můžete si hrát minigolf na závodní dráze, v kočičím ráji, v pokoji z minulého režimu či se trefit do klobouku kouzelníka Pokustona zapůjčeného od Boba a Bobka.

 Minigolfové hřiště je umístěno v přízemí Kongresového centra v KOVOZOO Staré Město od 15.1.2020 a je přístupné všem návštěvníkům jako jedna z mnoha tematických expozic KOVOZOO.

 

 

Minigolfové hřiště máme zapůjčeno od Objevária z Českých Budějovic. Výtvarníci neměli žádné společné téma a jediným zadáním bylo, vytvořit minigolfovou jamku, která musí jít zahrát a musí být neobyčejná. Každý z autorů svou jamku zpracoval podle originálního výtvarného návrhu, takže budou návštěvníkům při honičce za co nejlepším výsledkem oči přecházet. Výtvarníci, kteří se do tohoto projektu zapojili jsou: Marie Hlad, Jakub Grec, Jan Hrubeš, Petr Popelka a Pavel Bartoš, Lukáš Urbanec, Richard Fischer, Lukáš Kalivoda a Karey Rawitscher.

Minigolfové hřiště bude v KOVOZOO až do 15.3.2020 a bude otevřeno každý den. Od pondělí do pátku od 10:00 do 17:00 hodin a o víkendu od 10:00 do 18:00 hodin. Školní skupiny si mohou prohlídku objednat v dopoledních hodinách již od 8:00 hodin. Není totiž nic lepšího, než se učit fyziku na minigolfu. Nevěříte? Vždyť snaha dostat míček do jamky přece není nic jiného, než zapojení fyzikálních zákonů v praxi a to navíc velice zábavnou formou.

A kdo se vyřádí na minigolfu, může se jít inspirovat, poučit a zabavit v dalších částech KOVOZOO….v zahradě….v letadle L 610, v muzeu veteránů atd. 🙂

 

Více informací o MINIGOLFU najdete na našem facebookovém profilu a v sekci Akce a události.