Máte chuť se seznámit s kovářským řemeslem? Chcete si vyzkoušet základní kovářské dovednosti nebo si prostě jen pročistit hlavu a odnést si mnohem víc než jen suvenýr? To, do čeho vložíte vlastní úsilí a nadšení se nedá ničím nahradit….

V našem kovářském kurzu máte příležitost zažít jedinečnou atmosféru starých časů, kdy kovárny nebyly jen dílnou mistrů, ale i místem, které spojovalo lidi, kteří se u ohně scházeli. 

Jak to probíhá?

No jak jinak než jako za starých časů. I když se kovařina s postupem času měnila a přizpůsobovala dnešní době, jedno zůstalo přece jen stejné – kladivo patří do ruky a železo do výhně. To je základ! A když k tomu ještě přidáte kovářské dovednosti, kus železa nebo kovový šrot, může vám pod rukama vzniknout skutečně originální dílo. My vám ukážeme jak na to. A na důkaz toho, že kovář nekuje jenom pikle, si svůj vlastnoruční výrobek odnesete.

  • Kovářské kurzy pro jednotlivce – probíhají při minimálním počtu 4 lidí. 
  • Zážitkové kování pro skupiny, firemní teambuilding – organizujete firemní akci nebo teambuilding a chcete netradiční zážitek? Máte chuť společnými silami vytvořit originální dílo, firemní logo nebo jen vyzkoušet něco nového? Pak jste na správné adrese. Nabízíme Vám individuální kovářský zážitek pro Vaši skupinu. 

CENÍK ZÁŽITKOVÉHO KOVÁNÍ

1 osoba …… 3.600,- Kč vč. DPH (2.975,- Kč bez DPH) 
– termín kování si vyberete a rezervujte z termínů vypsaných ZDE
– je možné si zakoupit i jako dárkový poukaz

 

Rezervace kovárny na individuální kování či teambuilding – 
– pro max. 4 osoby ……14.400 Kč vč. 21% DPH
– pro 5-8 osob……………27.200 Kč vč. 21% DPH

REZERVACE:

Michaela Sousedíková
+420 775 733 640
kovarna@kovozoo.cz
KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město

Facebook KOVÁRNY zde.