VYHLÍDKOVÉ LÁVKY

DSC_6362

Spatřete život z nadhledu!

Vyhlídkové lávky Vás provedou světem zpracování a recyklace odpadů a okolní přírodu budete mít jako na dlani. V současné době je plně v provozu 220 m vyhlídkových lávek, které vedou z KOVOZOO přes střechu porodnice a Kongresového centra až na střechu údržby společnosti KOVOSTEEL Recycling.

13. 8. 2016 jsme zpřístupnili veřejnosti další část vyhlídkových lávek, čímž jsme odkryli další část provozu společnosti KOVOSTEEL Recycling a společnosti STEELMET, kam se návštěvníci běžně nedostanou!

 

Budoucnost vyhlídkových lávek

Konečná délka nadzemních lávek bude dosahovat úctyhodných  1 250 m ve výšce 3 – 12 m a povede několika společnostmi skupiny REC Group. Konstrukce lávek je vyprojektovaná s ohledem na bezpečnost a rozmanitost rozhledu. Tento projekt zatraktivní nejen samotný areál společnosti, ale především celý region Slovácko.

Projekt vyhlídkových lávek tak dotvoří celkovou strukturu ekologického areálu a spolu s ostatními atrakcemi tak vytvoří atraktivní komplex Ekolandu, který bude sloužit k zábavě a vzdělání v oblasti ekologie.

OTEVÍRACÍ DOBA VYHLÍDKOVÝCH LÁVEK

DSC_9855 DSC_9862 DSC_9865

DSC_9868 DSC_9870 DSC_9875