DEN ZEMĚ – AKCE PRO VEŘEJNOST

22.4.2017 11:00 - 18:00 h

Všechny srdečně zveme na tradiční, ekologicko-kulturní akci plnou zábavy a poznání.

Letošní již 10. ročník oslavíme v areálu společnosti REC Group velkolepě! Můžete se těšit na světově známého rybáře JAKUBA VÁGNERA. Velkým lákadlem bude také koncert MARKA ZTRACENÉHO!

Pro děti bude připraveno opět mnoho atrakcí – motokáry, segway vozítka, čtyřkolky, skákací hrady, lukostřelba, jízda vláčkem STEELINKA, prohlídka letadla, pirátské lodi NADĚJE nebo VYHLÍDKOVÝCH LÁVEK. Nebudou chybět exhibice v podobě BAGROVÉ SHOW, HASIČŮ nebo KOVÁŘŮ. Děti se vyřádí s JIRKOU HADAŠEM v jeho pohádkovém karnevalu nebo s VANDOU A STANDOU v programu „ABY BYLO NA ZEMI MILO“.

Na tradičním jarmarku najdete spoustu dobrot a navíc vám k tomu zahraje kapela KUMPÁNI.

V kongresovém centru to bude opět žít – v hlavním sále budou probíhat SCIENCE SHOW S CENTREM VIDA, děti si zde vyzkouší fyzikální pokusy, ale také virtuální realitu, vyzkouší si hry a hlavolamy ve VĚDECKÉ KAVÁRNĚ nebo si vyzkouší vařit v KUCHAŘSKÉ DÍLNIČCE. Soutěžit můžete v EKOOLYMPIÁDĚ nebo ve FARMÁŘSKÉ STEZCE. Ekologické hry a soutěže nabídnou také kolektivní systémy ELEKTROWIN, EKOKOM, EKOBAT A EKOLAMP.

Vstupné ZDARMA má každý, kdo přinese VYSLOUŽILÝ ELEKTROSPOTŘEBIČ (pozn. 1 spotřebič/osobu).

Těšíme se opět na krásnou atmosféru s Vámi!

 


DEN ZEMĚ – MŠ a ZŠ

Milí učitelé,

níže naleznete registrační formuláře, prostřednictvím kterých lze přihlásit Vaši školu na Den Země. Vyplnění trvá pár minut, proto neváhejte a přihlaste se!

Vstupné na akci je 30 Kč / dítě, učitelský doprovod zdarma.

Registraci lze zrušit 3 týdny před konáním akce.

Veškeré atrakce v areálu jsou zdarma!

K dispozici bude kiosek s občerstvením a parkovací místa přímo u areálu.

 

DOKUMENTY PRO STÁNKAŘE KE STAŽENÍ:

Nejsou vloženy žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář